Visio in extremis

Visio in Extremis
Mathias Majer je upír. 
Není nejstarší, ale v žádném případě není žádný nováček. Umí přežít na relativně malém území, v dnešní společnosti a zůstat nepozorován a mimo jakékoli podezření. Spíš by se dalo říct, že velmi dobře prosperuje. Přesto se dostane do centra dění sil, které ho dalece přesahují. Z toho se se zdravou kůží nedostane, teď jde o holé přežití.

Oficiální anotace:
Mathias Majer je zkušený příslušník svého druhu, samotář, který dokáže skrytě přežívat v lidské společnosti. Země bývalé Koruny české jsou už po staletí jeho loveckým teritoriem, kde mu krásné ženy rády a ochotně poskytují, co potřebuje k životu.
Stojí mimo hierarchii svého druhu, mimo klany, mimo války velmistrů. V jediném okamžiku se ale všechno změní – stává se z něj cíl číslo jedna, štvaná zvěř. Z neznámého důvodu je zatažen do podivného sporu mezi tajemnou velmistryní Messalinou a vůdcem jednoho z nejsilnějších klanů.
Utíkat před nájemnými zabijáky a zkorumpovanými komandy speciálních jednotek nemůže věčně. A přestože se celý svůj dlouhý život spoléhal jen na sebe, tentokrát sám nemá šanci. Zachránit ho mohou jen odpovědi na správně položené otázky. Aby našel otázky a posléze i odpovědi, musí se spolehnout a vydat do rukou těch, které dosud považoval za svou kořist – musí požádat o pomoc obyčejné lidi.
Tajemství se táhne do minulosti hlubší, než si na počátku dokázal představit, a hrozba, kterou vynáší na povrch, přináší zkázu pro všechny.

 

Vydání z roku 2011:
Visio in Extremis
Nakladatel:
 Triton
Obálka: Jan Doležálek
Redakce: Jiří Popiolek
Rok vydání: 15.11.2011
Počet stran: 296
Rozměr: 198 x 140
Provedení: brožovaná
Cena: 299 Kč
ISBN: 978-80-7387-508-4
EAN: 9788073875084

E-book 2012:
Visio in Extremis
Nakladatel:
 Triton + EF
Rok vydání: 2011
Počet stran: 296
Formáty: PDF, ePUB, mobi
Provedení: e-book

Sdílet článek

Facebook komentáře