Válečník

Válečník
Třetí a poslední kniha z trilogie volně navazující na knihu "Seržant".
Text je tak rozsáhlý, že ho Miroslav Žamboch rozdělil do třech navazujících knih. Toto je třetí z nich s názvem "Válečník".
Trilogie (s knihou Seržant tetralogie) nemá žádný specifický souhrnný název. Zatím se ustálil nešikovný název Veterán - Kapitán - Válečník nebo Veterán/Kapitán/Válečník.

Trilogie využívá reálií knihy "Seržant" a pokračuje mnoho let poté, co se odehrál seržantův příběh.

Trilogie graduje a mnohé, co se zdálo být jasné se ukazuje, jako mylný předpoklad. Závěr, byť logický je zvratem na celé čáře. Je překvapující a v pravdě šokující.


Oficiální anotace říká:
Stará tajemství vyplula na povrch a přinesla s sebou zkázu pro celý lidský svět. Max Bronštejn se svou tankovou rotou v poslední chvíli opouští krvavou řež bratrovražedného boje dříve spřátelených armád a snaží se probít zpět do civilizace, aby přinesl záchranu, nebo alespoň naději na ni. Jediná cesta vede oblastmi, kde magie proměnila vše živé i neživé, kde člověk bez ochrany masivního pancíře nemá nejmenší šanci přežít. V zádech má tisíce pronásledovatelů vedených čaroději – pohrobky dávné minulosti. Na hrstce odhodlaných závisí osud světa lidí.

Podrobnosti:
Vydání z roku 2022 (papírová kniha):
Válečník
Nakladatel:
Triton, E.F.
Obálka: Petr Vyoral
Redakce: 
Vydání: 16.2.2022
Počet stran: 496
Rozměr: 200x141 mm
Provedení: paperback, brožovaná
Cena: 439 Kč
ISBN: 978-80-7553-951-9
EAN: 9788076840294


E-book 2021:
Válečník
Nakladatel:
Triton, E.F.
Obálka: Petr Vyoral
Redakce: 
Rok vydání: 2022
Počet stran: 496
Formáty: PDF, ePUB, mobi
Provedení: e-book

Sdílet článek

Facebook komentáře