Chybová zpráva

User warning: The following module is missing from the file system: ckeditor. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1181 of /data/www/mz-fans.cz/www.mz-fans.cz/includes/bootstrap.inc).

Hangeron před Zrcadlem

Temná trilogie
Olaf Hangeron dospěl v muže a smrt je jeho druhým jménem. Jeho moc pramení ze zástupu mrtvých, které zabil a jednou nohou je již na Temné straně. Je tak mocný, že i nejmocnější čarodějové ho chtějí mít na své straně. Při svém putování se dostane do kraje, kde spolu soupeří dva mocní mágové. Oba chtějí Hangerona využít proti svému protivníkovi. Ani jednomu z mágů se tento plán nevydaří a zničeni jsou oba. Příběh je temný, stejně, jako oba předchozí patřící do Temné trilogie. Proti sobě zde nestojí dobro a zlo, ale jen dvě zla, těžko posuzovat které je větší.

Povídka patří do sborníku Temná trilogie, který vyšel jen v elektronické podobě v nakladatelství NonLibri. Tomuto textu chronologicky předchází povídky Zpověď válečníka a Ocel, krev a Smrt, obě zařazené právě do sborníku Temná trilogie

E-book 2013:
Temná trilogie
Nakladatel:
Ing. Miroslav Žamboch - EF
Ilustrator: Petr Vyoral
Rok vydání: 01.04. 2013
Počet stran: 63
Formáty: PDF, ePUB, Kindle, PDF pro čtečky
Provedení: e-book

Sdílet článek

Facebook komentáře