Chybová zpráva

User warning: The following module is missing from the file system: ckeditor. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1181 of /data/www/mz-fans.cz/www.mz-fans.cz/includes/bootstrap.inc).

Veterán

Veterán
První kniha z trilogie volně navazující na knihu "Seržant".
Text je tak rozsáhlý, že ho Miroslav Žamboch rozdělil do třech navazujících knih. Toto je první z nich s názvem "Veterán".
Trilogie (s knihou Seržant tetralogie) nemá žádný specifický souhrnný název. Zatím se ustálil nešikovný název Veterán - Kapitán - Válečník nebo Veterán/Kapitán/Válečník.

Trilogie využívá reálií knihy "Seržant" a pokračuje mnoho let poté, co se odehrál seržantův příběh.

Kniha má pomalý rozjezd a graduje jen zvolna. Text je komplexní a velmi čtivý. Čtenář sleduje postupný vývoj hlavní postavy a celá kniha je předzvěstí dalšího vyprávění. Příběh je zasazen do propracovaného světa, a i když z něj vidíme jen kousek, je zřejmé, že je celistvý a fungující.


Oficiální anotace říká:
Expanze lidské civilizace před staletími nastartovaná Velkým seržantem opět pokračuje, lidé se naučili lépe využívat magii i potenciálně nebezpečnou techniku; potřebují novou úrodnou půdu nekontaminovanou magií, nové zdroje surovin. Začíná vojenská invaze do liduprázdné a neznámé Pustiny prosycené syrovou, nebezpečnou magií. Lidský um a technika proti živlu deformujícímu, ovlivňujícímu vše živé. Max Bronštejn je obyčejný voják, velká slova a hesla pro něj mnoho neznamenají. Chce jen přežít.

Podrobnosti:
Vydání z roku 2021 (papírová kniha):
Veterán
Nakladatel:
Triton, E.F.
Obálka: Petr Vyoral
Redakce: Eliška Pospíšilová
Vydání: 22.9.2021
Počet stran: 368
Rozměr: 200x141 mm
Provedení: paperback, brožovaná
Cena: 359 Kč
ISBN: 978-80-7553-951-9
EAN:9788075539519


E-book 2021:
Veterán
Nakladatel:
Triton, E.F.
Obálka: Petr Vyoral
Redakce: Eliška Pospíšilová
Rok vydání: 2021
Počet stran: 368
Formáty: PDF, ePUB, mobi
Provedení: e-book

Sdílet článek

Facebook komentáře