2005

Líheň - Královna smrti

Tagy knih: 
Líheň - Královna smrti

Obyčejný život s jeho všedními denními starostmi je náhle jen vzpomínkou na staré dobré časy. Marika Zaháňská si zvykla na život v ilegalitě, na agenty CIA a zabijáky slídící po její stopě, na fakt, že na jejích rozkazech závisí životy lidí. Na co si však zvyknout nelze, je skutečnost, že stojí na dně děsivě nepochopitelného maelströmu, který strhává další lidi, křiví realitu a mění samotnou podstatu našeho světa. Marika Zaháňská a její přátelé jsou odhodláni ke všemu, je jich však jen pár a jejich protivníci jako by ani nebyli z tohoto světa.

Jennifer - Důl Quake

Tagy knih: 
Jennifer - Důl Quake

Je to povídka, která v konkurenci Koniáše a Baklyho poněkud zapadla, ale pořád je to skvělá žambochovka, kterou stojí za to si přečíst. Pokud se nepletu, tak Miroslav Žamboch má pouze tři hlavní hrdinky a Jennifer je jednou z nich.

Dole v dole

Tagy knih: 
Dole v dole

Politika je špinavá věc, to platí nejen v našem světě, ale i v těch smyšlených. Svět hráčů her na hrdiny nevyjímaje.

Agent JFK 02 – Není krve bez ohně

JFK 02 - není krve bez ohně

John Francis Kovář, bývalý kapitán speciálních jednotek, člen úderného týmu Agentury EF se účastní první mise do jiného časoprostoru. Má to být rutinní výprava, jakých Agentura provádí desítky a stovky. Navzdory předpokladům se však se ocitá ve víru zběsilých událostí, které vrcholí 2. prosince roku 1805 monumentální bitvou u Slavkova.

Agent JFK 01 – Pašerák

JFK 01 - Pašerák

První díl první ryze české scifi/fantasy série Agent JFK, Pašerák. Hlavní hrdina knihy (i celé série) John Francis Kovář, bývalý kapitán speciálních jednotek, veterán válečných operací se během jednoho dne změní doslova celý život. Vyhodí ho z práce, opustí ho přítelkyně a následně dostane životní nabídku, než ale stačí být vyřčena, ocitne se v jiném světě. A poté se ze všech sil snaží vrátit zpět do toho svého, ale to není nic lehkého… Honičky přestřelky, ženy, humor… to je JFK a jeho série.