Dlouhý sprint

Překvapení v knize Dlouhý sprint s Ozvěnou

Teď, když je kniha Dlouhý sprint s Ozvěnou již pár dnů na pultech knihkupectví, vám to malé tajemství prozradit můžeme. Jaká je tedy ta "přidaná hodnota" v knize?
V anketě hlasovalo sice jen 86 lidí, ale i tak si můžeme udělat obrázek po čem jste vlastně vy čtenáři v knize toužili.

Dlouhý sprint s Ozvěnou

Dlouhý sprint s ozvěnouTak už je to tady. Kniha Dlouhý sprint s Ozvěnou již spatřila světlo světa. V pondělí 9. listopadu již bude k dispozici na pultech vybraných knihkupectví v Praze. Termín vydání se tedy podařilo dodržet a to je myslím příjemná zpráva.

Z tiskárny již do Tritonu dorazilo také 2. vydání románu Drsný spasitel s brožovanou vazbou ve stejném formátu, v jakém vyšly knihy Koniáš – Muž na stezce a Koniáš – Vlk samotář.

Přeji Vám ať se Vám knihy líbí a ať Vám udělají radost.

Anketa

Dlužíme Vám správnou odpověď na předchozí anketu na téma "Jaké je podle Vás ono malé překvapení v knize Dlouhý sprint s Ozvěnou?". Vaše odpovědi i výsledek ankety nás potěšily a pro nakladatelství jsou jistě velmi poučné. My jsme se rozhodli, že Vám správnou odpověď neprozradíme. Omlouváme se, nechceme Vám zkazit to překvapení. 

Teď k naší nové anketě. Rozhodli jsme se, že zjistíme věkové rozvrstvení fanoušků Miroslava Žambocha. Výsledky budou jistě zajímat nejen jeho samotného. Dámy nám snad prominou, že jim klademe tak nevhodnou otázku ...

V pondělí zveřejníme pro nás zásadní novinku. Nashledanou v pondělí.

Dlouhý sprint s Ozvěnou je tady!

A už to prasklo! Miroslav Žamboch na svých stránkách prásknul, že právě jde do tiskárny jeho kniha Dlouhý sprint s Ozvěnou.
Obálku můžete vidět tady.
Nakladatelství Triton to již taky odtajnilo a datum vydání stanovilo na 9.11. 2009, ostatně podívejte se sami.
Z názvu si jistě každý lehce odvodí co v knize bude. Někteří z nás sice ví že nás v knize čeká ještě malé překvapení, ale o tom až později.