Slovník

V těchto dnech jsme v našem SLOVNÍKu ze světa Koniáše dospěli k pro nás významnému okamžiku - zpracovali jsme již všechny příběhy z Koniášova světa. Chybí nám sice ještě několik hesel, u kterých dolaďujeme jejich správnost, ale to je již jen detail.
Ve SLOVNÍKu je zpracováno již 842 hesel, což je myslím úctyhodné číslo.
Rád bych poděkoval všem, kteří se na tvorbě SLOVNÍKu podíleli a podílejí, to je Brmbošovi a Vláďovi (VOV) a také všem ostatním, kteří v minulosti také přiložili ruku k dílu.
Jádro SLOVNÍKu vzniklo ze souboru hesel, který jsem dostal přímo od Miroslava Žambocha. Postupem času jsme SLOVNÍK rozšiřovali a náš pohled na něj se stával stále více komplexnější. Dnes jsme snad dospěli ke konečné podobě SLOVNÍKu, a jeho podoba by se dále neměla výrazně měnit.
Čeká nás ještě mnoho práce - je nutné celý SLOVNÍK projít a zkontrolovat a také v něm budeme postupně dodělávat hypertextové odkazy na jiná hesla. Každý nově vydaný příběh samozřejmě do SLOVNÍKu zpracujeme, tak abychom jej udržovali aktuální.

Budeme rádi, když se zde ke SLOVNÍKu vyjádříte a podělíte se s námi o Váš názor.

Jak se na SLOVNÍK díváte? Použili jste jej? Udělali by jste v něm něco jinak? Považujete jej za užitečný nebo je to podle Vás zbytečný projekt? Nechybí Vám se SLOVNÍKU některé heslo?

Děkuji Vám za Vaše názory a přeji Vám hezký týden.

Sdílet článek

Facebook komentáře