Léto = okurková sezóna?

Léto je v plném proudu a my věříme, že si ho užíváte stejně jako my. Svůj volný čas trávíme u vody a léto si užíváme plnými doušky. Vždyť práce není zajíc a tak nám neuteče.
Ale teď vážně. I přes nádherné počasí skutečně něco děláme. Za zmínku stojí rozhodně náš utěšeně se rozrůstající Slovník světa Koniáše, který již má 404 unikátních hesel. Postupně upravujeme i již hotová hesla do jednotného formátu. Na jeho podstatném rozšíření zapracoval hlavně Vláďa, který zpracoval román "Koniáš: Vlk samotář". Já jsem pod vlivem jeho aktivity dodělal román "Na ostřích čepelí". Pomalu ale jistě budeme pokračovat dále.
Dnes Vás ale chci požádat o spolupráci na něčem jiném. Výzva je určená všem Koniášologům i Baklyologům nebo chcete li Koniášofilům a Baklyofilům. Rád bych Vás zapojil, aby jste taky mohli přijít se svojí troškou do mlýna. Jedna z věcí, které je třeba ještě doladit, je časové propojení příběhů Koniáše a Baklyho, je potřeba přiřadit letopočty k Baklyho příběhům. Než se toto udělá, tak je potřeba projít všechny texty Koniáše a Baklyho a najít všechny zmínky, které by mohly obě linie nějak časově propojovat. Prosím Vás, aby vždy když přečtete nějakou knihu, tak aby jste do komentáře napsali její název a napsali jestli jste našli nějaké časové propojení nebo ne.
Nezapomeňte, že to děláme pro sebe. Předem Vám děkuji a přeji Vám krásné léto.
 

Sdílet článek

Facebook komentáře