Podpořte "Drsného spasitele" na Startovači

Drsný spasitelNyní je možnost jak dokázat, že jste věrnými fanoušky díla Miroslava Žambocha podpořit projekt pro vznik filmu na motivy knihy "Drsný spasitel".
Na "Startovači" je možnost přispět na film různou částkou a za tu si pak odnést docela zajímavé ceny.
Projek už pár hodil běží a nějaké peníze už se vybraly a myslím že požadovaných 100 tiséc není tolik aby se mezi fanoušky nevybraly.
Tak pojďme do toho!
Adresa je tady.

 

TEASER

Tento první teaser vznikl dva měsíce před první klapkou, neobsahuje žádný záběr z filmu a byl natočen bez externích spolupracovníků, kteří budou na filmu pracovat. Jedná se o první prezentační materiál pro případné partnery a sponzory snímku, aby věděli že to myslíme vážně.

NA CO BUDOU PENÍZE VYUŽITY

Na prvním teaseru je absence finančních prostředků znát. Jsme si toho vědomi a jelikož to s projektem myslíme vážně a chceme aby byl vytvořen přesně podle našich představ, potřebujeme finance na úspěšné natočení snímku. Chceme vytvořit film pro fanoušky za pomoci fanoušků a udělat z toho náš společný projekt.

POKUD SE VYBERE 100.000?

Peníze budou použity na pokrytí těch nejnezbytnějších nákladů, spojených s natáčením (výroba kostýmů, stavby lokací, rekvizity, výroba latexových končetin, masek, půjčení techniky, pronájem zvířat, apod...)

POKUD SE VYBERE VÍCE JAK 100.000?

Čím více peněz se nám společně podaří vybrat, tím více peněz bude použito na následnou postprodukci - Tvorba digitálních efektů, soundtracku, zvuků, voiceoveru, atd, atd... Budeme si také moci dovolit přidání několika dalších ikonických částí z knihy, které jsme museli skrze finanční náročnost vyškrtat, aby ve výsledku nevypadaly spíše vtipně, než epicky. Veškeré finance budou zkrátka použity na další vylepšování filmu.

V současné době film financujeme z vlastních kapes, ale jak si určitě dovedete představit, není to levná záležitost. Věříme že pokud se spojíme, může zde v České republice vzniknout projekt, který všechny fanoušky fantasy a Sci-fi velmi potěší a který může spustit další vlnu adaptací předních autorů české fantastiky.


 

Sdílet článek

Komentáře

Ahoj vespolek, tak jsme včera doma probrali nabídku a zjistili jsme, že chceme vlastně všechno :-D Určitě si předplatíme DVD - to pro případ, že by nějací nekulturní jedinci odmítli film do kinosítí. No a pak pár drobnůstek pro radost. Tričko udělá ve škole synkovi určitě parádu (jak se budou holky otáčet...) a plakátek na zdi místo nudné staromódní tapety taky musí být. Už netrpělivě vyhlížím čtvrtek, coby den výplaty a Hurá na to. :-D A co jste vybrali vy? ;-) S pozdravem Varda

Obrázek uživatele zayl

Taky ještě nevím co vybrat :D Ale po výplatě určitě přispěju a vidím to minimálně na DVD :)

Facebook komentáře