Soutěž s Agentem JFK: Bitva obálek s bitvou vzducholodí

Po více než třech letech se ke čtenářům vrací první česká sci-fi/fantasy série Agent JFK s novým dílem nazvaným Bitva vzducholodí, jehož autorem je Vlado Ríša. Tuto knižní novinku můžete získat, stačí se zúčastnit naší malé ankety, pořádané weby Fantasy Planet, JFK-fans a MZ-fans.

Série Agent JFK není pouze o píšících autorech, na obálkách se podílejí výhradně tuzemští ilustrátoři. První zářez v sérii učinila Dana Haferová, následovali ji Jan Doležálek, Jan Patrik Krásný, Marek Hlavatý, Lubomír Kupčík, Tomáš Jedno a posledních pár let nás těší svými famózními obrázky Petr Vyoral.
Na emailovou adresu jfk-fans@email.cz pošlete svůj tip na nejlepší, nejhezčí nebo pro vás jakkoliv nej ilustraci na obálce ze všech jednačtyřiceti dílů (plus jedna nezařazená povídková sbírka) série.
Do předmětu emailu napište Obálka JFK
Ukončení ankety bude 28. května a jeden vylosovaný účastník ankety obdrží knížku Agent JFK 41: Bitva vzducholodí.
Přehled všech obálek najdete, mimo jiné knižní databáze, na http://jfk-fans.cz/knihy nebo na stránkách nakladatelství Triton, které nám knihu do soutěže/ankety poskytlo.

Sdílet článek

Komentáře

 

Vylosovaným výhercem je Vladimír z Mostu. Gratulujeme a posíláme knížku Agent JFK 41. Vyhodnocení ankety zveřejníme v nejbližších dnech.

Facebook komentáře