PF 2024

Do konce kalendářního roku je to už co by kamenem dohodil. Už bychom měli zvolnit, o vánočních svátcích strávit více času s těmi, které máme rádi, užít si klid, pohodu, případně upustit páru. Ještě dovolte za fanouškovské weby MZ-fans i JFK-fans malou rekapitulaci a poděkování.

Letos jsme se po delší době dočkali pokračování série Agent JFK, autorem je Vlado Ríša a jmenuje se Bitva vzducholodí. Do budoucnosti tak hledíme v naději, že s touto vzducholodí brzy přiletí i další díly. Miroslav Žamboch zase potěšil své fanoušky knihou Koniáš & Bakly: Mrtví muži. Čtenářsky dva nejoblíbenější hrdinové se zde objevují společně v jedné knize.

Děkujeme všem čtenářům knih Mirka Žambocha, série JFK, návštěvníkům obou fanouškovských webů a přejeme jim v novém roce spousty skvělých příběhů. 

Jako součást poděkování připojujeme krátké video.

https://youtu.be/mRO55fB7xLs?si=j9vZSDjJZY_aQDBd

Sdílet článek

Komentáře

na netu se občas vyskytují fiktivní sady Lego znázorňující kdoví co. Jde samozřejmě jen o obrázek vygenerovaný některou z neuronek, umělých inteligencí, chcete-li. To mě tak trochu inspirovalo a nechal jsem vygenerovat vzducholoď za polárním kruhem:

 

Facebook komentáře