Vanili

Subscribe to zdroj Vanili
Nezávislý magazín Vanili.cz
Aktualizace: 13 min 57 sek zpět

Fantasy a sci-fi knihy, jež byste si rozhodně měli přečíst

23 Květen, 2023 - 01:00
Fantasy a sci-fi knihy nejsou určené pouze mladým čtenářům, ale často je ocení také dospělí. Spousta z nich totiž v sobě nese poselství. Do jakých fantasy světů byste se měli ponořit a popustit při čtení uzdu své fantazii?
Kategorie: Spřátelené weby

Nebaví vás neustálá dřina v kuchyni? Víme, jak si usnadníte práci

20 Květen, 2023 - 01:00
Pravidelné připravování pokrmů pro celou rodinu je nedoceněná práce, za kterou vám málokdy někdo poděkuje. V dnešní době už naštěstí nemusíte všechno dělat ručně, protože existuje velké množství moderních strojů, které vám pomohou. Co je úplný základ?
Kategorie: Spřátelené weby

Jak napsat strukturovaný životopis

11 Květen, 2023 - 01:00
Při hledání zaměstnání je důležité mít dobře strukturovaný životopis. Správná struktura životopisu může zvýšit vaše šance na úspěch a upoutat pozornost potenciálního zaměstnavatele. V tomto článku se podíváme na klíčové prvky, které by váš životopis měl obsahovat, a poskytneme tipy, jak jej správně strukturovat.
Kategorie: Spřátelené weby

Jak začít redukovat svojí váhu?

2 Květen, 2023 - 01:00
V dnešní době je zdravý životní styl stále více populární a stává se nedílnou součástí každodenního života mnoha lidí. Hledáte i vy způsoby, jak zlepšit své zdraví i kondici? Potom je dobré více se zaměřit na správnou výživu, fyzickou aktivitu a prevenci nemocí.
Kategorie: Spřátelené weby

Kancelářská židle: Překvapivé využití, které byste nečekali!

28 Duben, 2023 - 01:00
Že vás kancelářská židle už nemůže ničím překvapit? Nebudete věřit, ale může. Podívejte se na její překvapivé využití.
Kategorie: Spřátelené weby

Rozkvetlá domácnost aneb nejkrásnější jarní dekorace pro váš domov

27 Duben, 2023 - 01:00
Jaro je tu a s ním i čas na změnu našich domovů. Zima je pryč a teď můžeme přivítat novou sezónu s novými a svěžími dekoracemi. Oblíbený e-shop HomeDecorHome.cz přináší mnoho krásných jarních dekorací, které vám pomohou vtisknout do vašeho domova trochu té jarní atmosféry.
Kategorie: Spřátelené weby

5 herních titulů, na které se můžete těšit v roce 2023

25 Duben, 2023 - 01:00
Pro všechny fanoušky je vzrušující, když vyjde seznam nových her pro další rok. Dnes se podíváme na tituly, na které se těší obrovské množství herních fanoušků.
Kategorie: Spřátelené weby

Zlé časy – cestování časem pro středně pokročilé

23 Duben, 2023 - 01:00
Michal Březina přichází s další ztřeštěnou humoristickou jízdou. Po úspěšném Měsíčním deníku a kriminálně laděné Do smrti daleko vychází v nakladatelství Laser akční sci-fi komedie ZLÉ ČASY.
Kategorie: Spřátelené weby

Sezóna festivalů přichází. Jak ji využít k propagaci vaší firmy?

21 Duben, 2023 - 01:00
Nadcházející období se nese ve znamení ohromného množství venkovních akcí. Ať už máte rádi workshopy, koncerty, poutě, festivaly, sportovní klání, nebo jakékoliv další příležitosti, otevírá se před vámi velmi zajímavá možnost propagace. Někdy mají přitom ty nejmenší detaily největší moc. Jak se zviditelnit bez zbytečného utrácení?
Kategorie: Spřátelené weby

Ploché střechy jsou v mnoha směrech lepší než klasika

20 Duben, 2023 - 01:00
Klasické šikmé střechy jsou sice stále velmi oblíbené, hlavně tedy u majitelů rodinných domků, nicméně na popularitě získávají i rovné alternativy. Důvodů, proč tomu tak je, bychom mohli vyjmenovat hned několik.
Kategorie: Spřátelené weby

Právě vyšlo v nakladatelství Golden Dog - dobrodružný román Není nebe nad Mexikem

3 Duben, 2023 - 01:00
Nakladatelství Golden Dog vydává dobrodružný román Není nebe nad Mexikem od Michala Březiny.
Kategorie: Spřátelené weby

Zajímavá podívaná s legendárním tenistou Rogerem Federerem na železničním putování Švýcarskem

30 Březen, 2023 - 01:00
Letos si pro vás Switzerland Tourism připravil exkluzivní film od oscarového režiséra v hlavní roli s Rogerem Federerem a populárním komikem Trevorem Noahem. Celý film se odehrává na Grand Train Tour of Switzerland, okružní trase spojující všechny světoznámé panoramatické vlaky Švýcarska.
Kategorie: Spřátelené weby

Nakladatelství Golden Dog přichází na knižní trh se zajímavou knižní novinkou - Nový měsíc na vodě od Morta Castlea

30 Březen, 2023 - 01:00
Knižní nakladatelství Golden Dog přichází se sbírkou povídek Nový měsíc na vodě od Morta Castlea.
Kategorie: Spřátelené weby

Tři mušketýři: D’Artagnan - Rozhovory s herci a tvůrci

30 Březen, 2023 - 01:00
Výpravná a literární předloze věrná filmová adaptace známého románu Alexandra Dumase Tři mušketýři je jedním z nejdražších francouzských filmů všech dob. Mezinárodní hvězdné obsazení v čele s Vincentem Casselem či Evou Green a důraz na zachování ducha nadčasového literárního díla je důkazem, že Francouzi film za 70 milionů dolarů berou vážně.
Kategorie: Spřátelené weby

Omán – kráska Arábie

28 Březen, 2023 - 01:00
Kam na dovolenou? Zapomeňte na Egypt Letos je v kurzu neméně orientální Omán
Kategorie: Spřátelené weby

Luxusní dovolená bez zbytečných kompromisů? To jsou Maledivy

28 Březen, 2023 - 01:00
Teplejší období roku se již kvapem blíží a společně s ním přichází i čas na plánování rodinného pobytu. Výběr kýžené destinace není ničím jednoduchým, protože před vámi leží úplně celý svět. Jednou z nejvyhlášenějších lokací jsou však Maledivy, o nichž jste zajisté slyšeli i vy. Co vám nabídnou?
Kategorie: Spřátelené weby

Na co si dát pozor při výběru levnějšího smartphonu?

26 Březen, 2023 - 00:00
Na trhu je k dispozici tolik chytrých telefonů, že vybrat si ten nejlepší může být obtížný úkol, a to zejména v případě omezeného rozpočtu. Dobrou zprávou je, že pro získání dobrého smartphonu nemusíte vyloupit banku.
Kategorie: Spřátelené weby

Pes Gump spojil poprvé Richarda Krajča a Štěpána Kozuba

23 Březen, 2023 - 00:00
Film Gump - pes, který naučil lidi žít vidělo před dvěma lety v kinech více než 200 tisíc diváků, a tak se statečný psí kluk dočkal pokračování. Děj druhého dílu navazuje na díl první a diváci se i tentokrát mohou těšit na herce jako je Bolek Polívka, Richard Krajčo nebo Karel Roden. Režisér F. A. Brabec ale do pokračování obsadil i herce, kteří s prvním dílem nemají nic společného.
Kategorie: Spřátelené weby

Padla první klapka: v komediálním seriálu České televize se představí Jiří Macháček a Jan Cina v rolích vyšetřovatelů paranormálních jevů

23 Březen, 2023 - 00:00
Česká televize a německá ZDF začaly společně natáčet komediální seriál To se vysvětlí, soudruzi Osmidílná série s Jiřím Macháčkem a Janem Cinou v hlavních rolích se inspiruje paranormálními záhadami z osmdesátých let minulého století. Nově vznikajícím projektem chtějí jeho tvůrci navázat na oblíbené koprodukční projekty Československa a západního Německa ze stejného období, jako jsou Návštěvníci, Létající Čestmír nebo Arabela.
Kategorie: Spřátelené weby

Je ChatGPT pro SEO užitečný pomocník, nebo jeho tichý zabiják?

22 Březen, 2023 - 00:00
Bude ChatGPT pro SEO specialisty skvělým parťákem a neocenitelným pomocníkem, nebo kvůli jeho používání SEO úplně ztratí význam? To a další palčivé otázky ohledně používání generativní AI v souvislosti se SEO vám zodpovíme na následujících řádcích.
Kategorie: Spřátelené weby

Stránky