GUESTBOOK

Komentáře

Snažím se přidávat do Bibliografie knihy, ale jde to pomalu tak mějte trpělivost, taky se snažím vylapšovat vzhled, ale i tady to jde ztuha. Nějaký kodér, programátor nebo grafik by se hodil.

Díky za pochopení

Test

test funkčnosti čeho?

Asi jste si povšimli, že proběhla změna designu stránek.
Veřte, nebo ne ale na toto jsme se připravovali více než rok. Nejde o to, že to Libor nějakou dobu dával dokupy, hlavní je to, že na každý s použitých obrázků jsem si musel vyžádat povolení od jeho autora, či majitele.

Jak se vám to líbí?

Zdravím, tak po přečtení "Zakuti v oceli" musím litovat ty čtenáře, kteří se k přečtení dostanou až po rozbalení vánočního dárku :). Fakt se to výborně četlo. Každopádně moc a moc díky za možnost vyhrát e-book (jsem šťastný výherce soutěže z minulého měsíce) a až bude další soutěž, tak neváhejte a zkuste to. Já nikdy nic nevyhrál, až teď :), tak příště ať má kliku taky někdo jiný.. Hezké svátky, hodně zdraví a příjemné čtení.

Milan

Již je to nějakou dobu co se na Fantasyplanet objevila recenze na knihu Zakuti v oceli, ale zvláštní je, že se tam rozhořela diskuse, která tam proudí i v tyto dny.
Mrkněte

Zdravím,

chci se zeptat, jestli není v plánu nějaká nová povídka nebo román s Koniášem.

Díky

Podle informací, které prosákly se připravuje druhé vydání knihy "Koniáš - muž na stezce" s bonusovou povídkou navíc "Konec vlka samotáře". Na FB i na Mirkových stránkách taky občas nějaká ta informace o knize, ale tentokrát o tom co Mirek píše - asi to bude Bakly.
Myslím že to výjde před vánoci, kdy je největší poptávka a tudíž i největší prodeje.